Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4440021317
2Ogłoszenia o pracy3623593367
3Nowości w WIOŚ2667275202
4Publikacje2297483409
5Rejestr Kontroli - Archiwum2089241207
6Zamówienia publiczne2068253097
7Działalność WIOŚ1415181975
8Adres1249612179
9Nasze Ogłoszenia1026991536
10O Województwie993975142
11Biuletyn Informacji Publicznej920331715
12Kierownictwo622873793
13Koszalin514861675
14Struktura Organizacyjna504511337
15Laboratorium478351246
16Monitoring Środowiska432791401
17Wyniki przetargów412061944
18Szczecin38223720
19Inspekcja35445856
20Przetargi31883823
21Zadania WIOŚ316811156
22Linki298811241
23Rejestry i Ewidencje280101414
24Wydział Inspekcji25968902
25Realizowane Projekty255491593
26Zaświadczenia240881092
27Majątek zbędny23755704
28Laboratorium23377708
29e-WIOŚ213531118
30Podstawy Prawne211481416
31Rejestr dokumentów201741090
32Dział Inspekcji19880787
33Wydział Monitoringu Środowiska19853806
34Skargi i Wnioski194051299
35Rejestr zmian167311637
36Zamówienia publiczne - archiwum157720
37Majatek zużyty15445568
38Zbywanie majątku13601863
39Personel13520775
40Budżet WIOŚ133481049
41O Biuletynie12990987
42Wniosek o udostępnienie informacji11611634
43Opis systemu11273629
44Wydział Administracyjno-Techniczny10065731
45Laboratorium9792817
46Wydział Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności Pieniężnych9194816
47Regulamin Organizacyjny9167710
48Tryb Załatwiania Skarg i Wniosków9140772
49Projekt NMF9101363
50Samodzielne stanowisko ds. administracyjno-technicznych8676570
Powered by ICOR