Wojewódzki Inspektorat Ochrony
Środowiska w Szczecinie
bip.gov.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4612371317
2Ogłoszenia o pracy3731723367
3Aktualności2906655209
4Publikacje2364113410
5Rejestr Kontroli - Archiwum2105521207
6Zamówienia publiczne2097443097
7Działalność WIOŚ1426061975
8Adres1293742179
9Nasze Ogłoszenia1042421536
10O Województwie1006225142
11Biuletyn Informacji Publicznej950631780
12Kierownictwo638333794
13Koszalin540261675
14Struktura Organizacyjna518521337
15Wyniki przetargów422941946
16Szczecin39652723
17Inspekcja36581859
18Zadania WIOŚ330961156
19Przetargi32118823
20Linki306391242
21Rejestry i Ewidencje285951414
22Wydział Inspekcji27301906
23Zaświadczenia249171092
24Majątek zbędny24480704
25e-WIOŚ218271118
26Podstawy Prawne216351416
27Dział Inspekcji20921792
28Rejestr dokumentów203371090
29Skargi, Wnioski i Petycje199971299
30Rejestr zmian175101637
31Majątek zużyty16243571
32Zamówienia publiczne - archiwum157720
33Informacje o zbędnych i zużytych składnikach majątku ruchomego13880863
34Budżet WIOŚ136221049
35O Biuletynie13264987
36Wniosek o udostępnienie informacji11972636
37Wydział Organizacyjno - Administracyjny10485734
38Laboratorium9809817
39Wydział Budżetu i Finansów9497821
40Tryb Załatwiania Skarg i Wniosków9494772
41Regulamin Organizacyjny9488711
42Samodzielne stanowisko ds. organizacyjno - administracyjnych8966572
43Akty Prawne8656857
44Samodzielne Stanowisko ds. kadr i szkolenia8318775
45Laboratorium Szczecin7319835
46Status Prawny7172807
47Radca Prawny6895738
48Budżet6311783
49Centralny Rejestr Spraw WIOŚ w Szczecinie6090558
50Najczęściej odwiedzane rozdziały6036993