Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4352651317
2Ogłoszenia o pracy3565633365
3Nowości w WIOŚ2548925198
4Publikacje2267593407
5Rejestr Kontroli - Archiwum2082731207
6Zamówienia publiczne2055383097
7Działalność WIOŚ1410191975
8Adres1228322166
9Nasze Ogłoszenia1018761536
10O Województwie989095133
11Biuletyn Informacji Publicznej908151714
12Kierownictwo614863790
13Koszalin503991648
14Struktura Organizacyjna497051337
15Laboratorium474771246
16Monitoring Środowiska432281400
17Wyniki przetargów407261944
18Szczecin37482720
19Inspekcja34903856
20Przetargi31723823
21Zadania WIOŚ308911154
22Linki295801238
23Rejestry i Ewidencje276901414
24Realizowane Projekty254651592
25Wydział Inspekcji25287899
26Zaświadczenia236561090
27Majątek zbędny23460704
28Laboratorium22947707
29e-WIOŚ211361118
30Podstawy Prawne209281416
31Rejestr dokumentów201611090
32Wydział Monitoringu Środowiska19627805
33Dział Inspekcji19361787
34Skargi i Wnioski191571299
35Rejestr zmian164481637
36Zamówienia publiczne - archiwum157720
37Majatek zużyty15124568
38Zbywanie majątku13452863
39Personel13432775
40Budżet WIOŚ132081049
41O Biuletynie12872987
42Wniosek o udostępnienie informacji11485634
43Opis systemu11246628
44Wydział Administracyjno-Techniczny9882731
45Laboratorium9789817
46Wydział Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności Pieniężnych9029816
47Projekt NMF9012363
48Regulamin Organizacyjny9005709
49Tryb Załatwiania Skarg i Wniosków8993772
50Samodzielne stanowisko ds. administracyjno-technicznych8516570
Powered by ICOR