Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4515761317
2Ogłoszenia o pracy3673563367
3Nowości w WIOŚ2758355205
4Publikacje2327723410
5Rejestr Kontroli - Archiwum2094391207
6Zamówienia publiczne2079873097
7Działalność WIOŚ1419651975
8Adres1267592179
9Nasze Ogłoszenia1033761536
10O Województwie998855142
11Biuletyn Informacji Publicznej932821715
12Kierownictwo629293794
13Koszalin525721675
14Struktura Organizacyjna510791337
15Laboratorium482111247
16Monitoring Środowiska433211401
17Wyniki przetargów416371944
18Szczecin38846721
19Inspekcja35918856
20Zadania WIOŚ323181156
21Przetargi31988823
22Linki301841242
23Rejestry i Ewidencje282631414
24Wydział Inspekcji26514902
25Realizowane Projekty256391594
26Zaświadczenia244831092
27Majątek zbędny24041704
28Laboratorium23776709
29e-WIOŚ215841118
30Podstawy Prawne213541416
31Dział Inspekcji20313788
32Rejestr dokumentów201921090
33Wydział Monitoringu Środowiska20057807
34Skargi i Wnioski196711299
35Rejestr zmian170741637
36Zamówienia publiczne - archiwum157720
37Majatek zużyty15758568
38Zbywanie majątku13728863
39Personel13589775
40Budżet WIOŚ134761049
41O Biuletynie13107987
42Wniosek o udostępnienie informacji11765634
43Opis systemu11291629
44Wydział Administracyjno-Techniczny10234731
45Laboratorium9796817
46Wydział Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności Pieniężnych9323816
47Regulamin Organizacyjny9322711
48Tryb Załatwiania Skarg i Wniosków9307772
49Projekt NMF9190363
50Samodzielne stanowisko ds. administracyjno-technicznych8803570
Powered by ICOR