Aktualności

Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie

Wyniki pomiarów manualnych benzo(a)pirenu wykonanych w lutym 2017 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieścił wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów manualnych benzo(a)pirenu wykonanych w lutym 2017 r., w punktach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Komunikat w sprawie wysokich stężeń dwutlenku siarki, pyłu PM10 i PM2,5 w dniu 5.05.2017 r. w Szczecinie

W dniu 5.05.2017 r. w godzinach wieczornych w Szczecinie odnotowano wysokie stężenia dwutlenku siarki i pyłu PM2,5 na stacji pomiarowej przy ul. Piłsudskiego oraz pyłu PM10 na stacji przy ul. Łącznej. Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie podjęli działania zmierzające do wyjaśnienia przyczyn przedmiotowego zjawiska.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu zawieszonego PM10 i PM2.5 wykonanych w kwietniu 2017 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieścił wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów manualnych pyłu zawieszonego PM10 i PM2.5 wykonanych w kwietniu 2017 r., w punktach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych formaldehydu wykonanych w lutym 2017 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieścił wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów manualnych formaldehydu wykonanych w lutym 2017 r., na stacji pomiarowej w Szczecinku przy ul. Przemysłowej.

więcej »

Roczna ocena jakości powietrza w województwie zachodniopomorskim za 2016 rok

Uprzejmie informuję, że w zakładce publikacje umieszczony został raport  - Roczna ocena jakości powietrza w województwie zachodniopomorskim za 2016 rok
 

więcej »

Więcej aktualności »

Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
Powered by ICOR