Aktualności

Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie

Przyjęcia w sprawach skarg i wniosków

Z dniem 1 lipca 2021 r. przyjęcia Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w sprawach skarg i wniosków w siedzibie w Szczecinie jak i w Delegaturze Koszalin odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach od 8:00 do 17:00.

więcej »

ZGŁASZANIE NIELEGALNEGO POSTĘPOWANIA Z ODPADAMI

ZGŁOŚ NIELEGALNE POSTĘPOWANIE Z ODPADAMI!

Widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie, a może nagły wzrost ilości transportów ciężarowych jakie zaczęły przyjeżdżać na teren nieruchomości położonych z dala od gęstej zabudowy mieszkalnej, w okolicy lasów, miejsc rzadko uczęszczanych i nieużytkowanych terenów przemysłowych oraz pojawienie się na ich ternie różnego rodzaju beczek i pojemników zgłoś to Inspekcji Ochrony Środowiska.

więcej »

Informacje o uciążliwej emisji dla mieszkańców miasta Wałcz

 W związku z informacjami o uciążliwej dla mieszkańców miasta Wałcz działalności Spółki OZEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Wałczu Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie informuje, co następuje.

więcej »

Pożegnanie Pana Tadeusza Mutko

Z głębokim żalem żegnamy Pana Tadeusza Mutko, wieloletniego kierownika Inspekcji Ochrony Środowiska

więcej »

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który będzie w pełni realizowany przy użyciu interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie GUS.

Obowiązkiem spisowym będą objęte:

  • osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami na terenie Polski, osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania;
  • mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach (gdy osoba objęta obowiązkiem spisowym nie będzie mogła wypełnić w żaden sposób formularza elektronicznego) rachmistrze spisowi będą kontaktowali się z tymi osobami telefonicznie lub osobiście, aby pomóc w dopełnieniu obowiązku spisowego.

więcej »

Więcej aktualności »

Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
Powered by ICOR