Aktualności

Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie

Wytyczne ws. postępowania z odpadami w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii).

więcej »

Zmiana zasady przyjmowania interesantów

W związku z ogłoszeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu oraz pracowników i wprowadzonymi zmianami w organizacji funkcjonowania Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego informujemy o ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Delegaturę w Koszalinie z uwagi na lokalizację siedziby Inspektoratu w budynkach ZUW.

więcej »

Wyciek ścieków bytowych do Małej Iny w miejscowości Morzyca

W dniu 3 lutego 2020 r. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie został poinformowany przez Państwową Straż Pożarną w Stargardzie o wycieku ścieków bytowych do Małej Iny w miejscowości Morzyca. Tego samego dnia inspektorzy Grupy Interwencyjno Wyjazdowej udali się na miejsce zdarzenia.

więcej »

PORADNIK DLA ROLNIKÓW – PROGRAM AZOTANOWY

 Z dniem 27.07.2018 r. weszło w życie rozporządzenieRady Ministrówz dnia 5 czerwca 2018 r. (Dz. U. 2018, poz. 1339) w sprawie przyjęcia „Programu działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu”.

więcej »

Zgłoszenia przypadków naruszenia przepisów z zakresu ochrony środowiska przez całą dobę

Numer telefonu do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie:

w godz. 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku (dni robocze):

91 44 05 820

w godz. 15.00 – 7.30 oraz w dni wolne od pracy przez całą dobę:

91 44 05 830

91 44 05 831

więcej »

Więcej aktualności »

Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
Powered by ICOR