Aktualności

Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie

Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej w dniu 01.07.2020 r. w godzinach 16.00 do 17.00

 W związku z planowaną przerwą w dostawie energii elektrycznej do budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie kontakt z Grupą Interwencyjno-Wyjazdową Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie we wskazanych powyżej godzinach będzie możliwy wyłącznie pod numerem telefonu: 914405830.

więcej »

Zanieczyszczenie Jeziora Jamno

 W dniu 13.06.2020 r. na adres poczty elektronicznej sekretariatu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie wpłynęła drogą elektroniczną informacja o skażeniu południowo wschodniej części jeziora Jamno nieznaną substancją.

więcej »

Wytyczne ws. postępowania z odpadami w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii).

więcej »

Zmiana zasady przyjmowania interesantów

W związku z ogłoszeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu oraz pracowników i wprowadzonymi zmianami w organizacji funkcjonowania Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego informujemy o ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Delegaturę w Koszalinie z uwagi na lokalizację siedziby Inspektoratu w budynkach ZUW.

więcej »

Wyciek ścieków bytowych do Małej Iny w miejscowości Morzyca

W dniu 3 lutego 2020 r. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie został poinformowany przez Państwową Straż Pożarną w Stargardzie o wycieku ścieków bytowych do Małej Iny w miejscowości Morzyca. Tego samego dnia inspektorzy Grupy Interwencyjno Wyjazdowej udali się na miejsce zdarzenia.

więcej »

Więcej aktualności »

Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
Powered by ICOR