Statystyki WWW dla wios.szczecin.pl

Program uruchomiony: 21 Wrz 2009 10:41.
Przeanalizowano zapytania od 14 Kwi 2004 02:59 do 21 Wrz 2009 02:41 (1985,99 dni).

Podsumowanie ogólne

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Liczby w nawiasach oznaczają 7 dni do 21 Wrz 2009 10:41.

Liczba zapytań ogółem: 4 504 052 (16 232)
Średnia liczba zapytań dziennie: 2 267 (2 318)
Liczba hostów: 107 923 (910)
Dane przesłane ogółem: 238,49 gigabajtów (1,03 gigabajtów)
Średnia ilość danych przesyłana dziennie: 122,97 megabajtów (149,95 megabajtów)

Raport roczny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

rokzapytaństron 
20043680102++
20056408090
20068748803+++
20079075391+
2008103003213+++++++++++++
200968278214++++++++++++++

Rekordowy rok: 2009 (14 zapytań o strony).

Raport kwartalny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

kwartałzapytaństron 
Kwi–Cze 20041245572++
Lip–Wrz 2004976200
Paź–Gru 20041458330
    
Sty–Mar 20051617020
Kwi–Cze 20051545430
Lip–Wrz 20051201820
Paź–Gru 20052043820
    
Sty–Mar 20062356250
Kwi–Cze 20062246430
Lip–Wrz 20061798990
Paź–Gru 20062347133+++
    
Sty–Mar 20072620720
Kwi–Cze 20072247980
Lip–Wrz 20071744010
Paź–Gru 20072462681+
    
Sty–Mar 200827632312++++++++++++
Kwi–Cze 20082472140
Lip–Wrz 20082304470
Paź–Gru 20082760481+
    
Sty–Mar 20092256500
Kwi–Cze 20092349701+
Lip–Wrz 200922216213+++++++++++++

Rekordowy kwartał: Lip–Wrz 2009 (13 zapytań o strony).

Raport miesięczny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

miesiączapytaństron 
Kwi 2004228852++
Maj 2004597520
Cze 2004419200
Lip 2004337320
Sie 2004283130
Wrz 2004355750
Paź 2004514060
Lis 2004504360
Gru 2004439910
    
Sty 2005672790
Lut 2005476830
Mar 2005467400
Kwi 2005530630
Maj 2005520420
Cze 2005494380
Lip 2005401860
Sie 2005378580
Wrz 2005421380
Paź 2005572010
Lis 2005716770
Gru 2005755040
    
Sty 2006838890
Lut 2006610020
Mar 2006907340
Kwi 2006702460
Maj 2006821870
Cze 2006722100
Lip 2006618270
Sie 2006559840
Wrz 2006620880
Paź 2006830360
Lis 2006838270
Gru 2006678503+++
    
Sty 2007979240
Lut 2007704930
Mar 2007936550
Kwi 2007722070
Maj 2007867640
Cze 2007658270
Lip 2007566360
Sie 2007602160
Wrz 2007575490
Paź 2007798420
Lis 2007974680
Gru 2007689581+
    
Sty 200810353412++++++++++++
Lut 2008818250
Mar 2008909640
Kwi 2008911380
Maj 2008827190
Cze 2008733570
Lip 2008693400
Sie 2008775460
Wrz 2008835610
Paź 20081011710
Lis 2008900421+
Gru 2008848350
    
Sty 2009878770
Lut 2009438500
Mar 2009939230
Kwi 2009870250
Maj 2009809870
Cze 2009669581+
Lip 2009884113+++
Sie 2009777634++++
Wrz 2009559886++++++

Rekordowy miesiąc: Sty 2008 (12 zapytań o strony).

Podsumowanie dzienne

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

dzieńzapytaństron 
Nie3529431+
Pon8368475+++++
Wto8145571+
Śro7912984++++
Czw7547455+++++
Pią6596813+++
Sob29398114++++++++++++++

Podsumowanie godzinne

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

godzzapytaństron 
01600292++
12752013+++
23475643+++
33853790
43916901+
540414414++++++++++++++
63925932++
73313421+
82302474++++
91915280
101935060
111952480
122027481+
131871250
141816080
151414641+
16876250
17481970
18271610
19203980
20158171+
21156340
22208930
23569110